Викладання  у University of Zagreb (Університет Загребу, Загреб, Хорватія).

Протягом 16-20 січня 2023 року у рамках проекту міжнародної академічної мобільності Еразмус + на базі отриманого запрошення від кафедри сільського господарства Університету Загребу, м. Загреб, Хорватія було прочитано відкриті лекції на тематики:

Ukraine’s place in food security

Note on the impact of the war in Ukraine on food security in the world

Challenges and prospects of animal feeding and production of compound feed for fish and livestock.

Development of aquaculture and features of the production of compound fish feeds.

Протягом свого перебування у Загребі відзначу теплий прийом та можливість дізнатись інтересні подробиці про організацію занять та щоденне життя в університеті, ознайомитись з сучасно обладнаними лабораторіями.

Протягом візиту відвідала наступні структурні підрозділи: кафедру годівлі тварин, кафедру зберігання та транспортування сільськогосподарської продукції, деканат направлення харчових наук, учені Університету Загреб прийматимуть участь як журі конкурсу студентських робіт Black Sea Science і Університет Загребу виступить співорганізатором конкурсу, також запрошено науковців до друку у журналах вузу та конференціях.

Доцент кафедра технології зерна і комбікормів Фігурська Л. В.