Викладання  у Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara, Румунія, Клуж-Напока

Доцент кафедра технології зерна і комбікормів Фігурська Л. В.

Протягом 17-21 липня 2023 року у рамках проекту міжнародної академічної мобільності Еразмус + на базі отриманого запрошення від Університету сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини, м. Клуж- Напока, Руминія  було прочитано відкриті лекції на теми: Ukraine’s place in food security. Challenges and prospects of animal feeding and production of compound feed for fish and livestock.

Протягом свого перебування у м. Клуж- Напока відзначу теплий прийом та можливість дізнатись інтересні подробиці про організацію занять та щоденне життя в університеті, ознайомитись з сучасно обладнаними лабораторіями.

Протягом візиту відвідала наступні структурні підрозділи: кафедру харчових виробництв, кафедру аквакультури, також було організовано поїздку на акваферму розведення форелі та ферму розведення курей-несучок та вівців, які входять до складу вузу.

Запрошено вчених і студентів Університету сільськогосподарських наук і ветеринарної медицини приймати участь як журі і учасників конкурсу студентських робіт Black Sea Science, також запрошено науковців до друку у журналах вузу та конференціях.

image_16836609 image_67199489 image_67186689