Програма Joint Operational Programme BLACK SEA BASIN 2014-2020

Програма Joint Operational Programme BLACK SEA BASIN 2014-2020

Програма басейну Чорного моря на 2014-2020 роки є частиною транскордонного співробітництва Європейського Союзу (CBC) в рамках його Європейського інструменту сусідства (ЄІС). ENI CBC отримує фінансування від ЄІС, а також від Європейського фонду регіонального розвитку та Інструменту попереднього вступу. Усі джерела фінансування можуть бути використані по обидва боки зовнішнього кордону ЄС для дій із загальною вигодою. Програма басейну чорноморського басейну ENI CBC включає вісім країн-учасниць, деякі з них включають всю свою національну територію, а інші включають регіони, найближчі до басейну: Вірменія, Болгарія, Греція, Грузія, Молдова, Румунія, Україна.

Пріоритет 1.1 – Спільно просувати бізнес і підприємництво в секторах туризму і культури.

Пріоритет 1.2 – Розширення можливостей і модернізації транскордонної торгівлі в сільськогосподарських і пов’язаних секторах.

Пріоритет 2.1 – Удосконалення спільного екологічного моніторингу.

Пріоритет 2.2 – Сприяти спільним заходам з підвищення інформованості та спільних дій по скороченню річкового і морського сміття.

 

Сайт програми  https://blacksea-cbc.net/

ОНТУ брав участь у 2х проектах Joint Operational Programme BLACK SEA BASIN 2014-2020.

 

Назва Партнери Очікувані результати та їх впровадження
Просування Чорноморського регіону як напрямки винного туризму – Море вина »

Спільна операційна програма басейну Чорного моря на 2014-2020 роки, прийнята Європейською комісією, BSB 1034 (2020-2021)

Міжнародний центр досліджень і освіти в галузі агробізнесу, Єреван, Вірменія, Грузинський центр розвитку агробізнесу (GCAD), Тбілісі, Грузія, Університет Аристотеля в Салоніках, Салоніки, Греція, ОНТУ, Одеса, Україна. Проект Sea Of Wine спрямований на позиціонування та просування Чорноморського регіону як важливого напрямку винного туризму, а також на допомогу зацікавленим сторонам винного туризму в розробці загальних підходів до просування своїх туристичних продуктів
Спільна операційна програма Басейн Чорного моря 2014-2020 рр. BSB 1 101 Місцевий розвиток та транскордонне співробітництво в галузі сільськогосподарських продуктів і традиційних продуктів харчування (2020-2021 рр.) Міністерство внутрішніх справ (Сектор Македонія та Фракія, Координатор), Олександрівський технологічний освітній інститут в Салоніках, Університет Дунереа де Жос, Асоціація розвитку туризму в Молдові, Варненський університет управління, ОНТУ. Створення інструментів для місцевих виробників, які допоможуть їм стати більш конкурентоспроможними, зайнявши свою нішу і розробивши абсолютно нову концепцію традиційних харчових продуктів і підготувавши основу для маркування продуктів на основі кращих практик і процедур ЄС. Проект підтримує корінні народи, щоб вони залишалися в своїх регіонах, щоб виробляти свої традиційні продукти більш стійким чином і мати можливість представити їх на ширший ринок, на місцевому та національному рівні.