Підвищення кваліфікації в Universitat Politecnica de Valencia

З 16 по 20 вересня 2019 р я пройшла стажування в Universitat Politecnica de Valencia (м. Валенсія, Іспанія) в рамках програми академічної мобільності Erasmus +. До складу даного ЗВО входять не лише навчальні інститути, а й численні дослідницькі міжсекторальні хаби. Саме на базі одного з них (Institute of Food Engineering for Development) була організована моя програма підвищення кваліфікації під керівництвом голови дослідницького інституту, Ph.D., проф., Ana M Andrés Grau. Під час відвідування Universitat Politecnica de Valencia я мала можливість презентувати для співробітників іноземного ЗВО освітні і дослідницькі можливості ОНАХТ і кафедри ТХКМВіХ, прийняти участь у великій кількості зустрічей з проектними групами, взяти участь в освітніх семінарах та лекціях провідних викладачів. За результатами стажування було обговорено ідеї для подальшої співпраці в наукових проектах Європейського Союзу між вченими ОНАХТ та UPV, а також досягнуті домовленості щодо розширення можливостей для навчання/стажування на базі Universitat Politecnica de Valencia в рамках проекту Erasmus+ для студентів та співробітників.

рара4рара3рара2рара1