Erasmus+ в IpBeja, Instituto Politecnico de Beja

Я, Іщенко Єлизавета Олександрівна, студентка 2 курсу факультету Технології зерна і зернового бізнесу, ОНТУ, навчаюсь по програмі мобільності для студентів Erasmus+ в IpBeja, Instituto Politecnico de Beja, вивчаю дисципліни Innovation in Food Industry, Ecology, Climatology, Packaging and Storage. Також для загального розвитку обрала португальську мову. Адже тут навчають на протязі всього семестру до рівня А1, після чого ми отримаємо сертифікат . Це більш вважається як позакласне заняття. Я у захваті від цього досвіду, практикую свої навички англійською . Так як у мене змішані групи студентів, як і по програмі Erasmus+, так і португальскі студенти, професора на лекціях дають нам всю інформацію, пояснюють англійською, а іншим студентам португальскою мовою.

Дякую програмі Erasmus+, своєму факультету та викладачам ОНТУ, за таку можливість!

photo_2023-03-16_10-18-52 photo_2023-03-16_10-18-56 photo_2023-03-16_10-18-49

Іщенко Єлизавета , студент 2 курсу , ТЗІЗБ ОНТУ