В ОНАХТ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!(Німеччина)

В ОНАХТ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

Влітку цього року я вступила до магістратури на факультет Технологія вина та туристичного бізнесу. І ще, як бакалавр, взяла участь у конкурсі, який проводився міжнародним відділом ОНАХТ для участі в міжнародній програмі «ЕRASMUS+».

Програму «ЕRASMUS+» створено з метою формування міжнародної системи обміну студентами та викладацьким складом між країнами ЄС. Вона спрямована на інтеграцію провідних університетів Європи та України у сфері вищої освіти, для підвищення кваліфікації викладацького складу та студентів в обміні знаннями.

Завдяки цій програмі мені пощастило провести перший рік магістерської програми Master Weinbau, Oenologie und Weinwirtschaft в німецькому університеті в Гайзенхаймі «Hochschule Geisenheim University».

І мені пощастило, я потрапила до Німеччини! У жовтні 2021 року приїхала до Гайзенхайма, щоб розпочати тут своє навчання за вищеназваною програмою. Таке навчання передбачає стипендію, яка покриває також проживання і страховку.

Цей університет має сильну та широку мережу відомих університетів та інститутів-партнерів по всьому світу. Викладацький склад інтернаціональний, і те саме стосується наших студентів, орієнтованих на міжнародний рівень. Німецькі та англомовні програми залучають студентів із більш ніж 50 країн, надаючи кампусу міжнародного характеру.

Хочу порадити всім студентам ОНАХТ знайомитись з міжнародними програмами на сайті Відділу міжнародних грантів та академічної мобільності саме ви можете стати наступним учасником «ЕRASMUS+».  Там можна вибрати програму, в якій ви хотіли б взяти участь, і подати документи на конкурс. Мені допомагала у підготовці документів ст. інспектор відділу Левчук Юлія Сергіївна і Тітлова Ольга Олександрівна, яка безпосередньо контактувала з німецькою стороною. Вони консультували і допомагали в період підготовки до навчання, за що я їм дуже вдячна та відділу вцілому.

Ще раз хотілося б сказати величезне спасибі рідній акдемії за довіру і надану можливість отримати безцінний міжнародний досвід навчання! Хочу  особливо подякувати рідному деканату ТВіТБ на чолі з Саркісян Ганною Овсеповною, яка допомогли скласти індивідуальний графік навчання, контролює його і завжди цікавиться успіхами.

Головним  результатом для себе, я вважаю, не так знання, які безперечно є дуже важливими, як величезна кількість друзів і безцінний досвід. Це те, чому я безмірно рада і за що я дуже вдячна! Ну і, звичайно ж, з радістю чекаю на початок нового семестру!

Магістр І курсу факультету Технології вина та

туристичного бізнесу Доценко Юліана