Викладання  у Estonian University of Life Sciences (Естонський Університет природничих наук, м. Тарту, Естонія).

Протягом 16-20 травня 2022 року у рамках проекту міжнародної академічної мобільності Еразмус + на базі отриманого запрошення від кафедри харчування тварин, дослідницької лабораторія харчування та обміну речовин, кафедра аквакультури Естонського Університету природничих наук, м. Тарту, Естонія було прочитано відкриті лекції на тематики:

• Challenges and prospects of animal feeding and production of compound feed for fish and livestock.
  • Features of the production of animal mixed feeds in Ukraine
  • Development of aquaculture and features of the production of compound fish feeds.
  • Using of the alternative ingredients for the animal feeding.

Протягом свого перебування у Тарту відзначу теплий прийом та можливість дізнатись інтересні подробиці про організацію занять та щоденне життя в університеті, ознайомитись з сучасно обладнаними лабораторіями.

Протягом візиту відвідала наступні структурні підрозділи: кафедру годівлі тварин, дослідницьку лабораторію харчування та обміну речовин, кафедру аквакультури, кафедру клінічної ветеринарної медицини, кафедру науки і технології харчування, обговорено можливості і тематики співпраці, запрошено науковців до друку у журналах вузу.

фиг 1

фиг 2

Доцент кафедра технології зерна і комбікормів Фігурська Л. В.