Стипендія на навчання в Португалії

Конкурс на отримання стипендій на навчання

(кредитна академічна мобільність)

в  Polytechnic Institute of BEJA – Portugal (Португалія)

в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 2,3 курсів ступеня вищої освіти «Бакалавр»

Кінцева дата подачі документів: 15 травня 2024 року

Одеський національний технологічний університет є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Polytechnic Institute of BEJA – Portugal (Португалія), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+.

Відповідно до умов проекту студенти мають можливість пройти навчання у Polytechnic Institute of BEJA – Portugal (Португалія)  упродовж 4 місяців у 2023/2024 навчальному році    (4 мобільності) за наступними напрямами:

• Management, Marketing, Business
  • Tourism
  • Food Technology

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 15 травня 2024 року (включно) подати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

• виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних грантів та академічної мобільності.
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • СV (формат Europass);
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2.*

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@ontu.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

• За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних грантів та академічної мобільності ЦМД ОНТУ Левчук Ю.С. (38-093-711-02-24)
  • beja