Навчання у Франції ( ERASMUS +)

junia

Конкурс в рамках програми Erasmus+

в Graduate school of science and engeering (Франція)

В рамках проекту Еразмус + по мобільності студентів і викладачів ОНТУ і Graduate school of science and engeering (м. Ліль, Франція) оголошується конкурс серед здобувачів вищої освіти 4 року навчання, які мають можливість навчання в Університеті Лілль у 2023-2024 н.р. за наступними напрямами (2 мобільності):

-Харчові технології;

-Екологія.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Претенденти повинні вільно володіти англійською мовою, а також підготувати та подати в електронному та паперовому вигляді наступні матеріали:

• виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних грантів та академічної мобільності.
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • СV (формат Europass);
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2.*

Кінцева подача документів  05 травня 2023 року

Всі документи необхідно надіслати у форматі PDF на електронну скриньку: inter@ontu.edu.ua