Навчання протягом семестру в St. Pölten University of Applied Sciences (Австрія)

1200px-Logo_FH_St_Pölten.svg

Конкурс в рамках програми Еразмус+, на навчання протягом семестру в St. Pölten University of Applied Sciences (Австрія)

В рамках проекту співпраці між ОНТУ та St. Pölten University of Applied Sciences (Австрія) оголошується конкурс серед здобувачів вищої освіти бакалаврів (2 та 3 курс), магістрів в St. Pölten University of Applied Sciences за напрямом комп’ютерні технології, менеджмент.
Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію рамках програми Еразмус+, надається проживання та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Кінцева дата подачі документів: 22 квітня 2024 року
Сайт університету: www.fhstp.ac.at/en
Предметні напрямки (навчання англійською мовою):
• Management, Computer Science, and related subjects: European Project Semester
• Computer Science, Management, Digital Technologies, Communications, and related subjects: iLab
• Computer Science, Security: ICT Module
Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 22 квітня 2024 року (включно) подати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
· аплікаційну форму (Student Application Form)
· виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті;
· СV (формат Europass);
· фотокопію закордонного паспорту;
· мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
· рекомендаційні листи (за наявності на українській або англійській мовах);
· сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2
Всі документи необхідно надіслати скановані копії на електронну скриньку: inter@ontu.edu.ua
Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.
* За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу міжнародних грантів та академічної мобільності ОНТУ Левчук Юлії Сергіївни (+38-093-711-02-24)