Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в ECOLE SUPERIEURE D’AGRICULTURES (м. Анже, Франція) в рамках програми Erasmus+

анже1

До уваги студентів 4 курсу ступеня вищої освіти «Бакалавр» спеціальності «Харчові технології», освітньої програми «Технології продуктів бродіння та виноробства»

Кінцева дата подачі документів: 15 квітня 2019 року,

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з ECOLE SUPERIEURE D’AGRICULTURES

(м. Анже, Франція), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ у Франції.

Відповідно до умов проекту студенти ОНАХТ спеціальності «Харчові технології», освітньої програми «Технології продуктів бродіння та виноробства» мають можливість пройти навчання в ECOLE SUPERIEURE D’AGRICULTURES упродовж семестру у 2019/2020 н. р.

Відбір  кандидатів проводиться згідно:

– положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01)

– положення про відбір кандидатів на отримання грантів  академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р № 342-01.)

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» (на момент від’їзду) за вищевказаною спеціальністю;

– володіти французькою мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 15 квітня 2019 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ
(ауд. А-130, Марія Миколаївна) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ або ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ:

• СV (формат Europass);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті й у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності ;
  • сертифікат про підтвердження знання французької мови не нижче рівня В2;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Будь-які документи, надані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.