КОНКУРС на навчання та викладання

Згідно з проектом мобільності Erasmus+ між ОНТУ та

Познаньским університетом природничих наук

КОНКУРС

Згідно з проектом академічної мобільності Erasmus+ між ОНТУ та Познаньским університетом природничих наук (м. Познань, Польща) оголошується конкурс про відбір кандидатів серед науково-педагогічних працівників на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + – 2 мобільності читання лекцій.

Претенденти повинні вільно володіти англійською мовою, а також підготувати та подати в електронному вигляді наступні матеріали:

1. Теми лекцій, які вони могли б викладати англійською мовою;

1. Мотиваційний лист на 1 сторінку англійською мовою;
  2. Копію першої сторінки закордонного паспорта;
  3. Біографічну довідку (Curriculum vitaе) англійською мовою;

Серед здобувачів вищої освіти 4 року навчання (1 мобільність) за напрямом Food Technology (осітні програми: Технології та управління молочним бізнесом, Технології зберігання, консервування та переробки м’яса).

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно подати документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

• аплікаційну форму (Student Application Form)
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті;
  • СV (формат Europass);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
  • рекомендаційні листи (за наявності на українській або англійській мовах);
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2

Скановані копії документів необхідно надіслати на електронну скриньку: inter@ontu.edu.ua

* За більш детальною інформацією звертайтесь до ст. інспекторки відділу міжнародних грантів та академічної мобільності ОНТУ Левчук Юлії Сергіївні (+38-093-711-02-24)