Harper Adams University (Велика Британія)

Конкурс в рамках програми співпраці на навчання протягом семестру в Harper Adams University (Велика Британія)

В рамках проекту співпраці між ОНТУ та Harper Adams University (Ньюпорт, Велика Британія)  оголошується конкурс серед здобувачів вищої освіти 2-3 року навчання (4 мобільністі) в Harper Adams University за напрямом Food Technology

Кінцева дата подачі документів: 31 жовтня 2022 року

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію, надається проживання та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 31 жовтня року (включно) подати такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

• аплікаційну форму (Student Application Form)
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті;
  • СV (формат Europass);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
  • рекомендаційні листи (за наявності на українській або англійській мовах);
  • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2

Всі документи необхідно надіслати скановані копії  на електронну скриньку: inter@ontu.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

* За більш детальною інформацією звертайтесь до ст. інспекторки відділу міжнародних грантів та академічної мобільності ОНТУ Левчук Юлії Сергіївни (+38-093-711-02-24)