Фільм про стійкість українських ЗВО протягом війни

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у документальному фільмі про стійкість українських вузів протягом війни.

Маєш цікаву історію, свідчення про академічну стійкість та виклики, з якими довелося стикнутися в період повномасштабного вторгнення росії в Україну – розкажи про це світовій спільноті!

Не пропусти можливість стати частиною важливого проєкту та поділися власним досвідом академічного супротиву.

Відзняті документальні історії продемонструють світу унікальний досвід українських університетів щодо збереження й розвитку вищої освіти у воєнних умовах, а також силу духу і взаємопідтримку, якою визначається академічна спільнота України в нових реаліях. Цей фільм має стати не лише свідченням важливого періоду в історії української вищої освіти, але й надихнути інші країни на підтримку та розвиток у надзвичайних обставинах.

Фільм є частиною проекту ЄС Erasmus+ KA220-HED – Партнерство у сфері вищої освіти реалізовується проєкт «ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION», який реалізується в ОНТУ з 01.10.2023 до 30.09. 2026 рр.

Як подати заявку?

Дедлайн подачі заявок: 15 травня 2024 р.

Давайте разом створимо історію стійкості нашого університету, розповімо світу про українську незламність!