Програма стажування в Ванкувері

Пропонуємо до Вашої уваги БЕЗКОШТОВНУ програму стажування в Ванкувері. Програма пропонує учасникам спробувати себе в якості груп-лідерів, тобто стати керівником міжнародних груп дітей і підлітків, які приїжджають до Канади з більш, ніж 25 країн світу для вивчення англійської мови на літніх канікулах. Програма триває 6 тижнів, під час першого тижня учасників готують до практичної роботи, з другого тижня починається робота з дітьми. Педагогічна спеціалізація не потрібно, в програмі можуть брати участь молоді мотивовані люди у віці від 21 року до 35 років без шкідливих звичок і з хорошим рівнем володіння англійською мовою.

Процес оформлення на програму наступний:

1) Подача заявки із зазначенням персональних даних та причин, що спонукають кандидата до участі в програмі:
– чому учасник зацікавлений в даній програмі,
– попередній досвід роботи з дітьми або підлітками,
– досвід роботи в таборі або перебування в таборі,
– лідерські якості, які учасник знаходить в собі і як він (вона) планує їх застосувати під час програми,
– навички, які учасник хоче розробити, отримати або вдосконалити під час участі в програмі.

2)  Крім заявки потрібно надати резюме, 2 рекомендації від професорів університету, медичні сертифікати, тести (TOEFL або IELTS) або копію диплома іняза, що підтверджують рівень володіння англійською мовою.

3) Кандидати пройдуть інтерв’ю з організаторами програми по скайпу, починаючи з 16 квітня 2018.

Учасники самі оплачують тільки візу і авіаквиток до Ванкувера і назад.

Чим ми можемо допомогти кандидатам?

Якщо Ваші студенти можуть самостійно заповнити та надати всі документи в потрібному форматі, наші послуги їм не будуть потрібні.

Ті, кому потрібна допомога, можуть отримати її в якості консультації по телефону або по електронній пошті в процесі:

-заполненія основний заявки з розкриттям всіх моментів, що згадуються вище,

-складання та коригування резюме і рекомендацій,

-заполненія медичного опитувальника,

-в процесі підготовки до інтерв’ю з організатором програм по скайпу.

Пакетна програма допомоги з оформлення на програму становить 3000 гривень.

Ми також надамо допомогу з оформлення канадської ВІЗИ тим, хто буде відібраний на програму. Допомога зі збором і оформленням документів для візи становить 2500 гривень.

Додаткова інформація:GLOBAL LEADERSHIP PROGRAM