KA2 COOPERATION PARTNERSHIP PROJECT Project No. 2023-1-LT01-KA220-HED-000154247 The Digital Blue Carrier for a Post-Carbon Future – Curriculum Innovations in Aquaculture. Цифровий синій носій для пост-вуглецевого майбутнього – інновації в навчальній програмі з аквакультури. Координатор Університет Витовта Великого. Партнерами проекту є Університет Баликесір (Туреччина), Університет Дубровника (Хорватія), Одеський національний технологічний університет (Україна), Університет Фессалії (Греція). Очікувані результати проєкту: адаптовані навчальні програми вищої освіти та навчання для майбутніх потреб аквакультури, довгострокове працевлаштування професіоналів аквакультури, збільшення кількості студентів університетів, зміна ставлення та тенденцій, покращення сектору аквакультури, знання та навички навчання аквакультури, розробка інтегрованих навчальних матеріалів, інтерактивна електронна книга, міжнародна конференція та заходи з поширення проекту.
Додаткова інформація http://surl.li/sixux
Перша партнерська зустріч відбулася 23-24 січня 2023 р в Академії сільського господарства Університету Вітаутаса Великого (VMU AA).
Фото https://ontu.edu.ua/news/number/2853
11-12 червня 2024 року в м. Волос, Греція, відбулася Друга Транснаціональна зустріч з проєкту «Цифровий блакитний носій для пост-вуглецевого майбутнього – інновації навчальних програм в аквакультурі [DiBluCa]» в рамках програми Erasmus+ КА2, на якій разом з чотирма європейськими країнами-партнерами був присутній Одеський національний технологічний університет. Рівноправними партнерами ОНУТ в межах цього проєкту є країна-координатор Литва, яку представляє Університет Вітаутаса Великого, (Центр аквакультури Академії сільського господарства VDU), Університет Баликесір, Туреччина, Дубровницький університет (Кафедра прикладної екології), Хорватія, Університет Фессалії (Кафедра іхтіології та водного середовища), Греція. Цього разу, за результатами піврічного етапу роботи над проєктом, збору інформації про Стан справ на підставі проведених досліджень та опитувань стейкхолдерів в кожній країні, затвердження фінального звіту, саме Одеський національний технологічний університет представив розроблену педагогічну методологію, яка стане основою для подальшої роботи партнерів. Результати роботи ОНУТ над проєктом було високо оцінено, а педагогічну методологію затверджено. На зустрічі також було обговорено алгоритм розробки навчальних модулів, форми силабусів, загальні питання та окремі етапи проєкту. Загалом, Друга Транснаціональна зустріч з проєкту «Цифровий блакитний носій для пост-вуглецевого майбутнього – інновації навчальних програм в аквакультурі [DiBluCa]» виявила результати плідної співпраці та зазначила план успішної роботи на друге півріччя роботи над проєктом.
Проект триватиме з 01.11.2023 по 31.10.2025.
Більше інформації про проєкт https://dibluca.vdu.lt/