Конкурс на отримання стипендії на навчання (кредитна академічна мобільність) в Університеті Гайзенхайм (Німеччина) в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 3 та 4 курсів освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології», освітня програма «Технології продуктів бродіння та виноробства»
Кінцева дата подачі документів: 10 липня 2020 року, 12:00

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Університетом Гайзенхайму (Німеччина), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Німеччині.

Відповідно до умов проекту 1 студент 3 або 4 курсу (на початок 2020/2021 н.р.) спеціальності 181 «Харчові технології», освітня програма «Технології продуктів бродіння та виноробства» має можливість пройти навчання в Університеті Гайзенхайм упродовж 10 місяців за програмою «International wine business» у 2020/2021 н. р.
Відбір кандидата проводиться згідно:
-положення про порядок реалізації права на академічну мобільність учасниками освітнього процесу Одеської національної академії харчових технологій (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р. № 342-01)
https://www.ontu.edu.ua/download/pubinfo/Regulation_procedure_academic_mobility.pdf- положення про відбір кандидатів на отримання грантів академічної мобільності в рамках проекту Erasmus + (Наказ ОНАХТ від 14.11.2017 р № 342-01.)
https://www.ontu.edu.ua/download/pubinfo/prov_acad_mob_Erasmus_24.04.18.pdf
Кандидат повинен відповідати таким вимогам:
– бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Бакалавр» 3 або 4 курсу (на момент від’їзду) за вищевказаною спеціальністю та освітньою програмою;
– володіти англійською мовою не нижче рівня В2;
– мати мотивацію для участі в проекті.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту. Стипендія буде виплачуватись двома траншами: 70% – на початку мобільності, 30% – після завершення мобільності. Сума щомісячної стипендії складає 850 €, відшкодування на проїзд – 275 €*.
Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 10 липня 2020 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ
(ауд. А-130, Марія Миколаївна) та на почту міжнародного відділу ( levchyk_onaft@ukr.net) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:
● аплікаційну форму (Student Application Form) (див. зразок);
● СV (формат Europass);
● фотокопію закордонного паспорту;
●виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності (див. зразок);
● сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як В2 first, TOEFL, IELTS);
● мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4);
●рекомендаційні листи (за наявності на українській або англійській мовах)

Всі документи необхідно:
– подати в паперовому вигляді до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. А-130, Марія Миколаївна);
– надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@ontu.edu.ua
Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Університет Гайзенхайму: https://www.hs-geisenheim.de/en/
Детальна інформація про програму академічної мобільності “International wine business”: https://www.hs-geisenheim.de/en/studies/prospective-students/degree-programs/international-wine-business-bsc-english-program/?fbclid=IwAR3z7FZsjl6coGMUpNFnYlxpn2UHvxgg4NbSY62DmOGXzhNrJ6YggxrFyok

Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися згідно вимог Університету Гайзенхайм конкурсною комісією ОНАХТ за такими критеріями:
1. CV, досвід навчання/ роботи – 10 балів
2. Успішність навчання – 40 балів
3. Мотиваційний лист – 15 балів
4. Рекомендаційний лист та соціальна (наукова) діяльність – 10 балів
5. Рівень знання іноземної мови – 25 балів

Увага! Головним критерієм є академічні досягнення. Однак, при еквівалентних академічних досягненнях перевагу буде віддано кандидатам з менш благополучними соціально-економічними умовами.

Процедура зарахування. Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності Erasmus +.
На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.